دوشنبه  07  مهر  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در گزارش انتخاباتی آنا بخوانید؛

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در تهران و سراسر کشور

پنجشنبه 24 بهمن 1398 ساعت 14:05
اسامی نامزدهای نهایی تأیید صلاحیت شده توسط وزارت کشور در تهران و مرکز استان‌های کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، وزارت کشور بعد از بررسی‌های نهایی شورای نگهبان اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. البته فرمانداری برخی از مراکز استان‌های مانند؛ اصفهان، شیراز و ... هنوز نامزدهای احراز صلاحیت شده را در سایت فرمانداری قرار نداده‌اند.

خبرگزاری آنا، اسامی افراد احراز صلاحیت شده مراکز استان‌ها، تهران و شهرستان‌های استان تهران را به‌صورت جداگانه منتشر کرد و در این گزارش لیست کلی آن آورده شده است.

۱-حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: در این حوزه انتخابیه ۱۳۹ نفر تأیید شده‌اند.

2-حوزه انتخابیه ارومیه: در این حوزه افراد ذیل تأیید صلاحیت شدند.

3-حوزه انتخابیه  اردبیل، نمین، نیر و سرعین: 

در این حوزه بیش از ۴۳ نفر احراز صلاحیت شده‌اند که اسامی نامزدها به شرح ذیل است:

4-حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد:

در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد ۱۱۹ نفر تأیید صلاحیت شده‌اند که  اسامی نامزدها به شرح ذیل است. 

اسامی نفرات احراز صلاحیت شده را در «اینجا بخوانید».

5-حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم:

در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ۳۰ نفر احراز صلاحیت شده‌اند که  اسامی نامزدها به شرح ذیل است.

6-حوزه انتخابیه بجنورد:

در حوزه انتخابیه بجنورد مرکز استان خراسان‌شمالی، امیر علی احمدی، کوروش ارزمانی، رضا اصغری، اسماعیل ایمانی، ندا بقایی، محمد پاک‌مهر، موسی الرضا ثروتی، حسین جعفری، علیرضا جعفری، علی حسن زاده، سید ابراهیم حسینی کلاته سیاه دشت، پروین خاوری، علی اکبر رمضانی، روح الله ساعدی، حامد شاکریان، حسن شاهدی، جواد شاهین فر، مصطفی شفیعی، محمد ضمیریان، فرحناز عراقی، روح الله علی نیا، مهدی غلامی، علی قربانی، محمد رضا قربانی، محمد ابراهیم محمدی، خان محمد میلانلو، وحید نوعی باهوش، هادی نیستانی، رضا وحدانی، سعید وحیدی، محمد وحیدی، رضا یزدانی و محمد یزدانی تأیید صلاحیت شده‌اند. در مجموع ۳۷ نفر برای انتخابات احراز صلاحیت شده‌اند.

7-حوزه انتخابیه بیرجند:

در حوزه انتخابیه بیرجند مرکز استان خراسان‌‌جنوبی ۲۳ نفر احراز صلاحیت شده‌اند که  اسامی نامزدها به شرح ذیل است:

۱ - خانم زهرا اصغری فرزند محمدرضا کد نامزد ۱۶
۲ - آقای علیرضا امام دادی فرزند غلامرضا کد نامزد ۱۸
۳ - آقای ابوالفضل ایروانی فرزند علی برات کد نامزد ۱۹
۴ - آقای مهدی بهترین فرزند غلامحسین کد نامزد ۲۴
۵ - آقای محمدعلی تابعی فرزند حسن کد نامزد ۲۶
۶ - آقای غلامحسین توکلی فرزند محمدحسن کد نامزد ۲۷
۷ - آقای حسن رضا چهکندی نژاد فرزند حسین کد نامزد ۲۹
۸ - آقای سیدعلی حسینی فرزند سید اسدالله کد نامزد ۴۱
۹ - آقای علیرضا حسینی فرزند غلامرضا کد نامزد ۴۲
۱۰ - آقای محمدرضا خراشادی زاده فرزند ابراهیم کد نامزد ۴۵
۱۱ - آقای حسین خسروی اسفزار فرزند غلامرضا کد نامزد ۴۶
۱۲ - آقای محمدرضا رفیعی فرزند مهدی کد نامزد ۵۱
۱۳ - آقای ابراهیم روهانی فرزند محمد کد نامزد ۵۲
۱۴ - آقای دانیال سعیدی فرزند ابراهیم کد نامزد ۵۴
۱۵ - آقای حسن صفری فرزند قربان کد نامزد ۶۱
۱۶ - آقای محمدرضا عرب پور فرزند محمدحسین کد نامزد ۶۲
۱۷ - آقای سیدمحسن علوی فرزند سیدحسین کد نامزد ۶۴
۱۸ - خانم فاطمه کارگر فرزند غلامرضا کد نامزد ۶۸
۱۹ - آقای علی کریمی مزیدی فرزند محمدعلی کد نامزد ۶۹
۲۰ - آقای حمیدرضا گندم زاده فرزند محمود کد نامزد ۷۱
۲۱ - آقای محمدرضا مجیدی فرزند جلال کد نامزد ۷۴
۲۲ - آقای احسان مداح فرزند غلامحسین مشهور به خبرنگار کد نامزد ۷۶
۲۳ - آقای حمیدرضا وردی فرزند رجبعلی کد نامزد ۷۹

8-حوزه انتخابیه مشهد و کلات:

در حوزه انتخابیه  مشهد و کلات ۳۳۳ نفر تأیید صلاحیت شدند که می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. لینک را کلیک کنید.

9-حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه:

در حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه افراد ذیل تأیید صلاحیت شده‌اند که بالغ بر ۱۱۱ نفر هستند.

۱- معصومه ابراهیمی

۲- سید مرتضی احمدی تبار

۳- عنایت اله اسفندیاری نژاد

۴- عبدالله الهائی

۵- هوشنگ امیرخانی دهکردی

۶- علی اهوازی خلف زاده

۷- غلامرضا بابادی

۸- قدیر براتی

۹- محسن براتیان

۱۰- خیریه بروایه

۱۱- داریوش بهپور

۱۲- علیرضا بهرام نژاد

۱۳- رضا بهمنش

۱۴- سلطانعلی بهمنی

۱۵- عباس بیژن پور

۱۶- سعید جعفری

۱۷- حمید جنت مکان

۱۸- شبیب جویجری

۱۹- نرگس چرخ آبی

۲۰- جمال چولان زاده

۲۱- خالد چهارلنگ

۲۲- مصطفی حامدنژاد

۲۳- عبدالعلی حدادیان نژاد یوسفی

۲۴- علی حزباوی

۲۵- منصور حزباوی

۲۶- سید امیرمحمد حسین زاده

۲۷- مژگان حسینی

۲۸- سید کریم حسینی

۲۹- سید احمد حسینی فر

۳۰- محمد حقی نیا

۳۱- قاسم حلفی

۳۲- روح الله خادمی

۳۳- جاسم خلیف زاده

۳۴- عدنان خنجری

۳۵- کاظم دشت بزرگی

۳۶- جلال الدین دهقان

۳۷- محمد رجبی

۳۸- غلامعلی رضائی

۳۹- رستم رضائی میرقاید

۴۰- امیرحسین زندی دره غریبی

۴۱- محمدرضا زهیری مینابی

۴۲- کیوان ساعدی

۴۳- احمد سراج

۴۴- محمدتقی سراجیان

۴۵- قربانعلی سعادت نیا

۴۶- سامی سعدی

۴۷- جبار سعیداوی

۴۸- پیام سلطانی

۴۹- حسن سلیمانی

۵۰- رسول سواری

۵۱- ناصر سودانی

۵۲- سیاوش سیاح

۵۳- محمدامین سیاحی

۵۴- رضا سیاحی

۵۵- علی سیدی

۵۶- رسول شابثی

۵۷- یاور شاه ولی کوه شوری

۵۸- محمد شهیدزاده

۵۹- حسین شیخ زاده تکابی

۶۰- عبدالکاظم صنیعی

۶۱- سید فخرالدین طاهرزاده موسویان

۶۲- سید سجاد طباطبائی

۶۳- سید تاج الدین طباطبائی

۶۴- عزیز ظاهری عبده وند

۶۵- مسعود عالمی نیسی

۶۶- مجید عباس زاده

۶۷- علی عرب زاده

۶۸- رامی علاسوند مقدم

۶۹- محمدجواد غبیشاوی

۷۰- عبدالجلیل فردوس پناه

۷۱- محمود فلاح نیا

۷۲- سید رضا فلاحی مقدم

۷۳- مسعود قاطع

۷۴- عبدالامیر قمری

۷۵- حسن کریم نیا

۷۶- عبدالحسین کلانتری پور

۷۷- رضا کلاه کج

۷۸- حسین کمائی

۷۹- رضا لطفی نژاد

۸۰- بهمن لطیفی

۸۱- عبدالکریم لویمی

۸۲- محمد مال گرد

۸۳- علی اکبر محقق

۸۴- ایمان محمدی

۸۵- رشید محمدی

۸۶- احمد مختاربند

۸۷- محمد مدرسی نیکو

۸۸- سید هاشم مروج

۸۹- علی اکبر مشهدی زاده

۹۰- جعفر مطیعی

۹۱- محسن معینی کربکندی

۹۲- محمد ممبینی

۹۳- رضا ممبینی

۹۴- حبیب اله ممبینی

۹۵- آروین منجزی

۹۶- زهرا موسوی

۹۷- سید ناصر مهداوی

۹۸- احمد مهدی پور

۹۹- قاسم میاح

۱۰۰-سید رضا میرزاده

۱۰۱-محمد مینائی فر

۱۰۲-محسن نجفی

۱۰۳-جمشید نقاش دزفولی

۱۰۴-مجید نواصر

۱۰۵-حمید نواصر

۱۰۶-محمد نوری ممبینی

۱۰۷-سید مطلب هاشمی

۱۰۸-اکبر یاوری

۱۰۹-عبدالجبار یکتا

۱۱۰-مجتبی یوسفی

۱۱۱-همایون یوسفی

10-حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی:

در حوزه مرکزی شامل بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی افراد ذیل تأیید صلاحیت شدند.

۱-منصور آرامی
۲- محمد آشوری
۳-محمد احمدی  
۴-محمد صادق انواری
۵-زهرا تاج محمد علی‌نژاد
۶-ابوالقاسم جراره
۷-علی حاجبی
۸-عیسی دادی‌زاده
۹-وحید دهقانی
۱۰-مجتبی ذاکری
۱۱-محمد ذاکری
۱۲-پرویز سالاری
۱۳-سیروس سعادتی
۱۴-علی علامه‌زاده
۱۵-اشکان علی‌پور
۱۶-عبدالله علی‌محمدی
۱۷-مجتبی کریمی
۱۸-نبی‌الله مجد
۱۹-محبوبه محمدزاده
۲۰-احمد مرادی
۲۱-حسن مریدی‌زاده
۲۲-علی‌اکبر میرزایی
۲۳-امیر میرشکارنژاد
۲۴-سعید ناصحی
۲۵-نجمیه نجابت
۲۶-حسین هاشمی تختی
۲۷-فاطمه هدایتی

11-حوزه انتخابیه شهرستان قم

اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قم: 

۱ - آقای علیرضا آل امین فرزند محمد جواد مشهور به سائلی کد نامزد ۱۲۴

 ۲ - آقای سید محمدامین آل ایوب فرزند سید محمد حسین کد نامزد ۱۲۵

 ۳ - آقای اباذر آبادگر فرزند محمد تقی مشهور به زنگنه کد نامزد ۱۲۶

 ۴ - آقای یوسف احمدآبادی فرزند نظر علی کد نامزد ۱۲۹

 ۵ - آقای سعید احمدی فرزند ابوالفضل کد نامزد ۱۴۲

 ۶ - آقای علی احمدی فرزند حسین کد نامزد ۱۴۵

 ۷ - خانم ثاره آدابی قمی فرزند عبدالحسین مشهور به آزاده کد نامزد ۱۴۹

 ۸ - آقای محمدحسین ارجمندنیا فرزند ابوطالب مشهور به ارجمند کد نامزد ۱۵۴

 ۹ - آقای عبدالحمید اسدی فرزند عبدالصمد کد نامزد ۱۵۷

 ۱۰ - آقای احمد اسدی سیسی فرزند ابراهیم مشهور به کارگر کد نامزد ۱۵۸

 ۱۱ - آقای علی اسماعیلی فرزند محمد حسن کد نامزد ۱۶۱

 ۱۲ - آقای سیدمرتضی اسمعیلی طباء فرزند سید عباس مشهور به طبا کد نامزد ۱۶۲

 ۱۳ - آقای صدرالدین افتخاری فرزند علی کد نامزد ۱۶۵

 ۱۴ - خانم فاطمه آقارضی فرزند عبداله کد نامزد ۱۶۸

 ۱۵ - آقای محمدسعید اکبری دهقان فرزند گلابعلی کد نامزد ۱۷۲

 ۱۶ - آقای محمدیونس امیدی فرزند غلام حسین کد نامزد ۱۷۵

 ۱۷ - آقای احمد امیرآبادی فراهانی فرزند صفرعلی مشهور به امیرآبادی فراهانی امیرآبادی و فراهانی کد نامزد ۱۷۶

 ۱۸ - آقای احمد امیرآبادی فراهانی فرزند عبداله کد نامزد ۱۷۸

 ۱۹ - آقای بلال انصاری فرزند غیب اله کد نامزد ۱۸۱

 ۲۰ - آقای مجتبی انصاری زاده سلطانی فرزند محمود کد نامزد ۱۸۲

 ۲۱ - آقای محمدحسن باقریان فرزند اسماعیل کد نامزد ۱۸۶

 ۲۲ - آقای سعید بداغی فرزند عنایت اله کد نامزد ۱۸۷

 ۲۳ - آقای سیدمجید تحویلدار فرزند سیدمحمد کد نامزد ۱۹۵

۲۴ - آقای ابوالفضل جعفری فرزند علی کد نامزد ۲۱۲

 ۲۵ - آقای علی رضا جمالی فرزند هادی کد نامزد ۲۱۵

 ۲۶ - آقای محمدعلی جندقی فرزند اکبر کد نامزد ۲۱۷

 ۲۷ - آقای مجتبی حلاج زمان فرزند احمد کد نامزد ۲۴۱

 ۲۸ - آقای محمدهادی حججی فرزند احمد کد نامزد ۲۴۲

 ۲۹ - آقای علی حدادی فرزند خداکرم کد نامزد ۲۴۵

 ۳۰ - آقای خلیل حسن زاده فرزند علی کد نامزد ۲۴۶

 ۳۱ - خانم فاطمةالسادات حسینی فرزند سید فخرالدین کد نامزد ۲۴۹

 ۳۲ - آقای سیدحسین حسینیان فرزند سید کمال کد نامزد ۲۵۱

 ۳۳ - آقای صحبت اله حقیقی فرزند لطف الله کد نامزد ۲۵۴

 ۳۴ - آقای آیت اله حیدری فرزند حیدر مشهور به حاج آیت کد نامزد ۲۵۶

 ۳۵ - آقای محمدجواد حیدری فرزند عبداله کد نامزد ۲۵۷

 ۳۶ - آقای سلیمان خانجانی رفیع فرزند سلطان ابراهیم کد نامزد ۲۵۸

 ۳۷ - آقای محمود خسروانجم فرزند محمد کد نامزد ۲۵۹

 ۳۸ - خانم صدیقه خورشید فرزند خورشید کد نامزد ۲۶۲

 ۳۹ - آقای امید خلیلی مهر فرزند اسکندر مشهور به خلیلی کد نامزد ۲۶۴

 ۴۰ - آقای مهدی درزی رامندی فرزند قدیرعلی مشهور به رامندی کد نامزد ۲۶۸

 ۴۱ - آقای مجتبی ذوالنوری فرزند رضا مشهور به ذوالنور کد نامزد ۲۷۱

 ۴۲ - آقای جواد رجائی فرد فرزند محمد کد نامزد ۲۷۲

 ۴۳ - آقای جعفر رحمانی فرزند عباس کد نامزد ۲۷۴

 ۴۴ - آقای محمدرضا رشیدی طغرالجردی فرزند عبدالباقی کد نامزد ۲۷۶

 ۴۵ - آقای محمد رضائی فرزند قربانعلی کد نامزد ۲۷۸

 ۴۶ - آقای محمود رضائی فرزند محمد کد نامزد ۲۷۹

 ۴۷ - آقای علی رضا زاکانی فرزند حسین کد نامزد ۲۸۶

 ۴۸ - آقای جواد زمانی فرزند ابوالقاسم کد نامزد ۲۸۷

 ۴۹ - آقای اکبر زند فرزند ذبیح اله کد نامزد ۲۹۱

 ۵۰ - آقای حمیدرضا زنددیزاری فرزند مراد مشهور به زند وکیل کد نامزد ۲۹۲

 ۵۱ - آقای مسعود زوارزاده فرزند عبدالزهرا کد نامزد ۲۹۴

 ۵۲ - آقای سیدمحمدعلی سبحانی فرزند سید حسین کد نامزد ۲۹۶

 ۵۳ - آقای حسن سبزعلی گل فرزند عباس کد نامزد ۲۹۷

 ۵۴ - آقای علیرضا سلطان پور فرزند مصطفیر کد نامزد ۲۹۸

 ۵۵ - آقای علی اصغر سلطانی فرزند قلی کد نامزد ۴۱۴

 ۵۶ - خانم فاطمه سعیدی مبارکه فرزند تقی کد نامزد ۴۱۵

 ۵۷ - آقای عباس سیاحت اسفندیاری فرزند مقصود کد نامزد ۴۱۶

 ۵۸ - آقای وحید شاه آبادی فرزند مهدی کد نامزد ۴۱۸

 ۵۹ - آقای مهدی شریفی فرزند قنبر کد نامزد ۴۲۱

 ۶۰ - آقای حبیب اله شهبازی فرزند محمدعلی کد نامزد ۴۲۵

 ۶۱ - آقای اکبر شهیدی تبار فرزند محمدعلی کد نامزد ۴۲۶

 ۶۲ - آقای حسین صابری خورگو فرزند علی کد نامزد ۴۲۸

 ۶۳ - آقای شاهین صادقی نسب فرزند علی کد نامزد ۴۵۱

 ۶۴ - آقای محمدمهدی صحیفه فرزند علی مشهور به صحیفه سجادیه کد نامزد ۴۵۲

 ۶۵ - آقای محمد صیفوری فرزند حسین کد نامزد ۴۵۴

 ۶۶ - آقای حسین ضیائی فرزند عباس کد نامزد ۴۵۶

 ۶۷ - آقای علی اشرف طهماسبی نیک فرزند محمد حسین کد نامزد ۴۵۸

 ۶۸ - آقای میثم لطیفی فرزند محمدرضی کد نامزد ۴۵۹

 ۶۹ - آقای علی عابدی جعفری فرزند جواد کد نامزد ۴۶۱

 ۷۰ - آقای غلامعلی علائی فرزند شعبان کد نامزد ۴۶۲

 ۷۱ - آقای رحمان عالی فرزند غلامرضا کد نامزد ۴۶۴

 ۷۲ - خانم لیلا عبداللهی فرزند علی کد نامزد ۴۶۵

 ۷۳ - آقای محمدحسین عسکری علویه فرزند عزیزالله مشهور به عسکری کد نامزد ۴۶۷

 ۷۴ - آقای حسینعلی غلامی نژادنیستانک فرزند رضاعلی کد نامزد ۴۷۲

 ۷۵ - آقای حسین فاکرخراسانی فرزند محمد رضا کد نامزد ۴۷۵

 ۷۶ - آقای امیرعباس فرحناک فرزند محمود کد نامزد ۴۷۶

 ۷۷ - آقای مجتبی فرهادی فرزند رضا کد نامزد ۴۷۸

 ۷۸ - آقای سیدحجت الله فقیهی فرزند سید احمد کد نامزد ۴۸۱

 ۷۹ - آقای مجید فهمیده فرزند محمدتقی مشهور به فهمیده کد نامزد ۴۸۲

 ۸۰ - آقای علیرضا فولاد فرزند محمدحسین کد نامزد ۴۸۴

 ۸۱ - آقای مصطفی کاتب فرزند حسین کد نامزد ۴۸۷

 ۸۲ - آقای علی رضا کاظمی زمهریر فرزند اسماعیل کد نامزد ۴۸۹

 ۸۳ - آقای سیدحسین کلانتر فرزند سید احمد کد نامزد ۴۹۱

 ۸۴ - آقای مهدی کرمانی فرزند صفرعلی کد نامزد ۴۹۲

 ۸۵ - آقای اصغر کریم زاده ریزی فرزند ابراهیم کد نامزد ۴۹۵

 ۸۶ - آقای مهدی کریمی فرزند قدرت اله کد نامزد ۴۹۶

 ۸۷ - آقای جواد کمالی فرزند حسین مشهور به کمالی کد نامزد ۴۹۷

 ۸۸ - آقای علیرضا گلڃین پور فرزند محمد مشهور به گلڃین کد نامزد ۵۱۲

 ۸۹ - آقای امیر لکی زاده فرزند علیرضا کد نامزد ۵۱۴

 ۹۰ - خانم زهرا محرمی شاه بکندی فرزند عینعلی کد نامزد ۵۱۸

 ۹۱ - آقای حسین محمدرضائی فرزند محمد کد نامزد ۵۱۹

 ۹۲ - آقای مصطفی محمدی شکیب فرزند اورجعلی کد نامزد ۵۲۴

 ۹۳ - آقای ابوالفضل مرادبیاتی فرزند علی مشهور به بیاتی کد نامزد ۵۲۵

 ۹۴ - آقای مجتبی مرادی فرزند حسینعلی کد نامزد ۵۲۶

 ۹۵ - آقای محمدحسین مرادی فرزند احمد کد نامزد ۵۲۷

 ۹۶ - آقای سیدامین مرعشی فرزند سید علی کد نامزد ۵۲۸

 ۹۷ - آقای سیدعلی مستجاب الدعواتی فرزند سیدمجتبی کد نامزد ۵۲۹

 ۹۸ - خانم ناهید مظفری فرزند حسین پاشا کد نامزد ۵۴۱

 ۹۹ - خانم زهرا معارف وند فرزند حسن کد نامزد ۵۴۲

 ۱۰۰ - آقای محسن موحدی فرزند محمد جواد کد نامزد ۵۴۸

 ۱۰۱ - آقای سیدحسن موسوی فرزند سیداسماعیل کد نامزد ۵۴۹

 ۱۰۲ - آقای سیدمصطفی موسوی فرزند سید محمد اسماعیل کد نامزد ۵۶۱

 ۱۰۳ - آقای محمدحسین موسی پوربردسیری فرزند ماشاء اله مشهور به موسی پور کد نامزد ۵۶۷

 ۱۰۴ - آقای سیدعابدین میرحسینی فرزند سید مراد کد نامزد ۵۶۹

 ۱۰۵ - آقای مرتضی میرسراجی فرزند ابوالفضل کد نامزد ۵۷۴

 ۱۰۶ - آقای مهدی نادری مطلع فرزند علی کد نامزد ۵۷۶

 ۱۰۷ - آقای اکبر نجاتی فرزند خداوردی کد نامزد ۵۷۸

 ۱۰۸ - خانم نرجس نیازمند فرزند رضا کد نامزد ۵۸۲

 ۱۰۹ - آقای معصوم هاشم زاده تیمورآبادی فرزند خلیل کد نامزد ۵۸۶

 ۱۱۰ - آقای ابراهیم همای خوزانی فرزند غلامعلی مشهور به همایی کد نامزد ۵۹۱

12-حوزه انتخابیه قزوین- البرز- آبیک:

در مجموع ۷۶نفر در حوزه انتخابیه قزوین- البرز- آبیک تأیید شده‌اند.

۱ - امیرارشد آقابیگی فرزند اسداله کد نامزد ۱
 ۲ -علی آقابیگی فرزند اسداله مشهور به - کد نامزد ۲
۳- محمدباقر آقاعلی خانی فرزند عیسی کد نامزد3
 ۴ - محمد ابراهیمی فرزند قربانعلی کد نامزد ۴
 ۵ - علیرضا اعتقادی فرزند هادی کد نامزد ۵
 ۶ - محمدمهدی اله وردیها فرزند محمدرضا- کد نامزد ۶
 ۷ - مهدی اله یاری فرزند محمد علی کد نامزد ۷
 ۸ - عصمت ایزدی نظیر فرزند سیدمحمدحسن کد نامزد ۸
 ۹ - تهمینه برزگری فرزند عبدالخالق کد نامزد ۹
 ۱۰ - رضا بهرامی فرزند صدراله کد نامزد ۱۰
 ۱۱ - ستار بهرامی فرزند هاشم کد نامزد ۱۱
 ۱۲ - علی بیکدلی فرزند عیوضعلی کد نامزد ۱۲
 ۱۳ - مجید پاهنگ فرزند حسن کد نامزد ۱۳
 ۱۴ - حسین پوریوسفی فرزند علی کد نامزد ۱۴
 ۱۵ - آمحمد پیرمردوندچگینی فرزند ابوالفضل مشهور به حاج محمد حاج آقا چگینی کد نامزد ۱۵
۱۶- میثم پیله فروش فرزند محمد مشهور به پیله چی پیله چی ها پیله فروشان پیله فروش‌ها کد نامزد-۱۶
 ۱۷ - علی تیموری فرزند صفدر مشهور به - کد نامزد ۱۷
 ۱۸ - امیرعطاءاله جباری فرزند یعقوب مشهور به - کد نامزد ۱۸
 ۱۹ - احمد جعفری فرزند آقا مشهور به دکتر جواد - دکتر غیاثوند کد نامزد ۱۹
 ۲۰ - احمدعلی جعفری فرزند علی اکبر کد نامزد ۲۰
 ۲۱ - حسین جلیلوند فرزند حجت الله کد نامزد ۲۱
 ۲۲ - محمدرضا جهان بخش فرزند حمداله کد نامزد ۲۲
 ۲۳ - علی اکبر حاجی محمدی کشمرزی فرزند حسین- کد نامزد ۲۳
 ۲۴ - محمدحسین حبیبی فرزند نجفعلی- کد نامزد ۲۴
 ۲۵ - ابراهیم حسن زاده گلنگشی فرزند غلامحسن کد نامزد ۲۵
 ۲۶ - حسین حسین پورخمیران فرزند حسن کد نامزد ۲۶
 ۲۷ - سیدمحمدرضا حسینی فرزند سیدعلاءالدین کد نامزد ۲۷
 ۲۸ - غلامحسن خالوشاندیز فرزند محمد کد نامزد ۲۸
 ۲۹ - محمد خلخالیها فرزند باقر کد نامزد ۲۹
 ۳۰ - علیرضا خیری پور فرزند رحمن کد نامزد ۳۰
 ۳۱ - حسن درودگران فرزند مختار کد نامزد ۳۱
 ۳۲ - ابراهیم ذوالقدر فرزند باقر کد نامزد ۳۲
 ۳۳ - حامد ربانی نیا فرزند عباس کد نامزد ۳۳
 ۳۴ - محمدابراهیم رحمت آبادی فرزند محمود کد نامزد ۳۴
 ۳۵ - رسول رحیمی سیاهکل محله فرزند برآر کد نامزد ۳۵
 ۳۶ - فرزان رحیمی ورکی فرزند ربیع کد نامزد ۳۶
 ۳۷ - حسن رستمی کلیشمی فرزند رمضانعلی کد نامزد ۳۷
 ۳۸ - سیداکبر رضوی فرزند سید یحیی کد نامزد ۳۸
 ۳۹ - بهنام رقاقی گرگری فرزند ابراهیم کد نامزد ۳۹
 ۴۰ - امیرعلی رمضانی فرزند میرزاجان کد نامزد ۴۰
 ۴۱ - نگار زکائی فرزند یدالله مشهور به - کد نامزد ۴۱
 ۴۲ - یاسر سبحانی فرد فرزند ناصر-- کد نامزد ۴۲
 ۴۳ - لطف اله سیاه کلی فرزند رمضانعلی مشهور به سیاهکالی مرادی کد نامزد ۴۳
 ۴۴ - بهمن سیمیاری فرزند قاسم کد نامزد ۴۴
 ۴۵ - محمدحسین شجاعی نیک فرزند اروجعلی مشهور به بابک کد نامزد ۴۵
 ۴۶- محمدحسن شهسواری فرزند رضا مشهور به علی - دکتر شهسواری - مهندس شهسواری کد نامزد-۴۶
 ۴۷ - مسعود طالبی فرزند منصورآقا کد نامزد ۴۷
 ۴۸ - هادی طاهری فرزند فخراله مشهور به فرماندار کد نامزد ۴۸
 ۴۹ - محسن طایفه فرزند محمل خان مشهور به رجبعلی طایفه کد نامزد ۴۹
 ۵۰ - مونا طیبا فرزند احمد کد نامزد ۵۰
 ۵۱ - اسحق عباسی فرزند رمضان کد نامزد ۵۱
 ۵۲ - زهرا عبدلی شربیانی فرزند حسن مشهور به شربیانی کد نامزد ۵۲
 ۵۳ - اسماعیل عظیمی فرزند غلام حسین کد نامزد ۵۳
 ۵۴ - حسن علی اکبری فرزند حسین کد نامزد ۵۴
 ۵۵ - علی علیخانی فرزند هاشم کد نامزد ۵۵
 ۵۶ - حمیدرضا غفاری فرزند نبی اله کد نامزد ۵۶
 ۵۷ - محمد فاضل فرزند آقا بالا کد نامزد ۵۷
 ۵۸ - علی فلاح فرزند عباس کد نامزد ۵۸
 ۵۹ - سالار قاسمی مدانی فرزند مولاوردی مشهور به سالار کد نامزد ۵۹
 ۶۰ -مرتضی کاظمی فر فرزند ابوالفضل کد نامزد ۶۰
 ۶۱ - حسن گلین امیریان فرزند علی مشهور به مجید کد نامزد ۶۱
 ۶۲ - رضا لایق فرزند احمدعلی کد نامزد ۶۲
 ۶۳ - فاطمه محمدبیگی فرزند شعبانعلی مشهور به دکتر محمد بیگی- دکتر کد نامزد ۶۳
 ۶۴ - داود محمدی فرزند نظر مشهور به حاج داود- حاج داود محمدی - دکتر داود محمدی کد نامزد ۶۴
 ۶۵ - سیدمهدی موسوی فرزند سید جعفر کد نامزد ۶۵
 ۶۶ - محمد مهاجری فرزند ترابعلی کد نامزد ۶۶
 ۶۷ - کمال میرزاحسینی فرزند طهماسب کد نامزد ۶۷
 ۶۸ - ولی ناصری فرزند محمد هاشم کد نامزد ۶۸
 ۶۹ - احمد نجاری الموتی فرزند صلوات اله مشهور به محمد کد نامزد ۶۹
 ۷۰ - منصور نصری فرزند اکبر مشهور به امیر کد نامزد ۷۰
 ۷۱ - علی نوری کشتکار فرزند نوروز محمد مشهور به نوری کد نامزد ۷۱
 ۷۲ - محمد وشنی فرزند بهرام مشهور به محمد کرده کد نامزد ۷۲
 ۷۳ - کتایون همایونی فرزند نوروز کد نامزد ۷۳
 ۷۴ - مسعود یزدی فرزند محمد حسن مشهور به شیخ مسعود کد نامزد ۷۴
 ۷۵ - علی یعقوبی فرزند قدمعلی مشهور به حاجی کد نامزد ۷۵
 ۷۶ - سیف اله یوسفی فرزند خیراله مشهور به دکتر یوسفی کد نامزد ۷۶

13-حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه:

در حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه ۳۱ نفر احراز صلاحیت شده‌اند که به شرح ذیل است.

14-حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران:

آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران اعلام شد که به شرح ذیل است. در مجموع ۲۳ نفر تأیید صلاحیت شده‌اند.

15-حوزه انتخابیه کرمان و راور:

افراد ذیل در حوزه انتخابیه کرمان و راور تأیید صلاحیت شدند.

سید مجتبی عرب‌زاده مدنی پور، فرخ فدایی، علی ابوترابی، رقیه اکیما، محمدعلی مهرابی بشرآبادی، ابوالفضل رفیع‌پور، اکرم نیک نفس، محمود بابایی، حسین نوری، منصور اسکندرزاده افشار، حامد اسمعیل بیگی ماهانی، محمد باقری بندروئیه، محمدعلی ایرانمنش، زهرا ایرانمنش، رامین صالحی مورکانی، آرزو عامری، مهدی ابراهیمی نژاد رفسنجانی، علی نصیری پور، مریم چمنی نائینی، محسن منوچهری نژاد، سجاد شجاعی، محسن پورعزیزی برواتی،علی پورمحمدی، سوده حجتی کرمانی، عباس دهقان اناری، مریم موحدی، محمود عربی، رویا دیوان بیگی کرمانی، مهدی نوروزی، زهره سالاری، محسن زارعی، امین مقدم، محمدمهدی زاهدی، عباس ارجمندکرمانی، غلامرضا انجم‌شعاع، احسان سالاری، امین مهرابی نژاد، حسین محمدی قنات‌غستانی، ایمان فرخیان، محمد امینی زاده، فاطمه مه سا کارآموزیان، وحید شمسی پور، میثم یوسفی، محمدرضا پورابراهیمی داورانی، محمد خلیل‌زاده ماهانی، محمدرضا کمساری بنانی، حسین سعیدی، علی امیر پورسعید، اکبری سعیدی گراغانی، علی محمدرضایی، سمیه سادات مهدوی، محمدرضا سپهوند، ماه بانو مهناز معصوم زاده ومصطفی آتش پوش تأیید صلاحیت شدند.

16-حوزه انتخابیه کرمانشاه:

در حوزه انتخابیه کرمانشاه افراد ذیل تأیید صلاحیت شده‌اند که به شرح ذیل است.

۱.    ناهید آزادی
۲.    محمد امین احمد پور
۳.    سبا اربابی جم
۴.    علی اکرمی
۵.    افشار امیری
۶.    علیرضا امیری
۷.    جهانبخش امینی
۸.    سعید امینی فر
۹.    فرشاد باشام
۱۰.    ابراهیم بهرامی
۱۱.    زینب بهفر
۱۲.    پوریا پگاه
۱۳.    احمد تاجه میری
۱۴.    سید قاسم جاسمی
۱۵.    محمد جاویدان
۱۶.    جمال جلیلی
۱۷.    محمد رضا جهانبخشی کرمانشاهی
۱۸.    اکبر چراغی چقاکبودی
۱۹.    عباس چقازردی
۲۰.    کرم رضا چقاکبودی
۲۱.     نادر حسن پور
۲۲.    محسن حسین آبادی
۲۳.    ابوذر حیدرپناه
۲۴.    نریمان خلیلی
۲۵.    حجت الله  دمیاد
۲۶.    سید فرشاد رحمتی
۲۷.    محمد رشیدی
۲۸.     فرهادعلی رضائیان چشمه کبود
۲۹.    زینب رفیعی
۳۰.     شبیر زنگنه
۳۱.    ستار زنگنه تبار
۳۲.    امیر حسین زنگنه نژاد  
۳۳.    فاطمه سعدوند
۳۴.    محمدرضا سلیمانی
۳۵.    رسول سیاه کمری
۳۶.    محمد شعبانی
۳۷.    ملیحه شعیری
۳۸.    علیرضا شهبازی
۳۹.    محمد شهبازی
۴۰.    سودابه شیرزادی گیلان
۴۱.    احمد صفری
۴۲.    شکوفه عزتی
۴۳.    ابراهیم عزیزی
۴۴.    فاطمه علی آقایی
۴۵.     هوشنگ فرجی
۴۶.    مهدی فرهنگیان
۴۷.    رحیم قبادی
۴۸.    محسن قنبری
۴۹.    حسن کرمی
۵۰.    محمد کرمی راد
۵۱.    مظفر کماندار
۵۲.    مهرانگیز کیوان پور
۵۳.    پیمان لطیفی
۵۴.    سلمان محمدی بابا زیدی  
۵۵.    اله کرم محمدی منش
۵۶.    پیمان مرادی
۵۷.    سمیه مرادی
۵۸.    ناصر مرادی بیلهویی
۵۹.    عبدالرضا مصری
۶۰.    حسین معافی(انصراف داد)
۶۱.    علی مغزرناسی
۶۲.    مرتضی موحدنیا
۶۳.    مصطفی موشاخانی
۶۴.    یحیی مهری
۶۵.    بهزاد میرزایی گامیزجی
۶۶.    حمدیه نیازی شرفی
۶۷.    فرزاد والی
۶۸.    لیلا یاوری  
۶۹.    علی یزدانی

17- 3 حوزه کهگیلویه و بویراحمد:

پس از اعلام نتایج نهایی تأیید صلاحیت از سوی شورای نگهبان در این دوره از انتخابات در حوزه گچساران و باشت این افراد با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

۱-نوذر بزمی
۲-غلامرضا تاجگردون
۳-سیدقدرت الله حسینی
۴-اردلان زینل زاده
۵- زهره فولادی وندا
۶-میلاد گرجی زاده
۷-بهنام همتی
۸-هومن عسکری
۹- سید مجید حسینی

در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا این افراد با یکدیگر رقابت می‌کنند.

۱- محمد بهرامی
۲-حمیاد واحدی
۳- محمود رضوان‌فر
۴- نادر منتظریان
۵- رحیم سبحان‌زاده
۶- غلام محمد زارعی
۷- مهدی روشنفکر
8- احسان قنواتی
9- دانیال دانشی

همچنین در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده نامزدهای ذیل برای کرسی خانه ملت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.

۱- عدل هاشمی‌پور
۲- محمد موحد
۳-فرزاد نجات‌نیا
۴-رضا دهبانی‌پور
۵- امیرحسین برخه
۶- محسن آرمین
۷-پروین دانشور
۸- علی اصغر فلاحتی
۹- حمید محنایی
۱۰-ایمان نرمیان
۱۱-علیرضا سجادی
۱۲-عنایت واحدی منش
۱۳-امیر همتی نژاد
۱۴-عبداله دانشی

18-حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا:

اسامی ۶۸ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا به شرح زیر است:

۱-  قدسیه آب شناس

۲- ایوب احمدی

۳- محمدجواد احمدی

۴- احسان اخوان راد

۵- سعید بیرقدار

۶- رضا پرستش

۷- ستار پقه

۸- محمدرسول پولاد

۹- معصومه تیموری

۱۰- داود جامی

۱۱- عطیه جانعلی نژاد

۱۲- ابوطالب جلالی

۱۳- محمد جمال

۱۴- یوسف جمنی

۱۵- مهران جوکار

۱۶- احمد جهان تیغ

۱۷- صاحب حجتی

۱۸- امین حسنی

۱۹- مصطفی حسین آبادی

۲۰- حیدر حسین نژاد

۲۱- سیدعباس حسینی

۲۲- منصور خمری

۲۳- حسن ده مرده

۲۴- عباس رمضان قربانی

۲۵- اسماعیل زارع

۲۶- عبدالمجید زرگرانی

۲۷- ابراهیم سلیمانی چهارده

۲۸- رمضانعلی سنگدوینی

۲۹- عبدالرحیم سن سبلی

۳۰- سیدقربان سیاه بالائی

۳۱- نرگس شاهینی

۳۲- امید شربتی

۳۳- بهرام شکریان بورخیلی

۳۴- علی اصغر شکفته عسگرآباد

۳۵- ثمانه شهرآئینی

۳۶- مهدی صابری اشرفی

۳۷- سولماز صحنه

۳۸- مجید صفوی

۳۹- غلامعلی ضیائی

۴۰- ولی الله عالیشاهی

۴۱- مصیب عباسی

۴۲- زهرا سادات عقیلی

۴۳- محمد علیجانی

۴۴- عباس علیخانی

۴۵- علیرضا غفران مسجود

۴۶- محمدعلی فارقی اول

۴۷- محبوبه فدائی بوشهر

۴۸- نصرالله فرامرزی

۴۹- علیرضا قربانی

۵۰- محمدتقی قلی نژاد

۵۱- محمدمهدی کبیرزاد

۵۲- احمد مازنی

۵۳- امید محبی زاده

۵۴- موسی مزجی تیل آبادی

۵۵- رضا مظاهری

۵۶- مهدی معصومی قاجاری

۵۷- غلامرضا منتظری

۵۸- سیدعزیز موسوی ضیابری

۵۹- عیسی مهری

۶۰- غلامرضا میرزائی نژاد

۶۱- سیدجواد میرغنی

۶۲- حسینعلی مؤیدی

۶۳- فرهاد نورائی

۶۴- حیدرعلی وفائی

۶۵- اربعین ولی خانی

۶۶- نبی هزارجریبی

۶۷- سعید یلقی

۶۸- حبیب الله یلمه

19-حوزه انتخابیه رشت:

 اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رشت:

۱- آقای کمیل ابراهیمی سحرخیز ایاتری فرزند مختار کد نامزد ۱۳۴

۲ – آقای محمدرضا احمدی فرزند کریم مشهور به رضا – دکتر احمدی ازاده سنگری کد نامزد ۱۲۷

۳- آقای مسعود اسلامی اقدم فرزند محمود کد نامزد ۱۳۲

۴- آقای سید علی آقازاده دافساری فرزند سید کاظم مشهور به سردار کد نامزد ۱۳۷

۵ –  آقای علی آقائی پور چافوچانی فرزند مظفر کد نامزد ۱۴۹

۶ – آقای سید جلال باقری فرزند سیداسمعیل مشهور به جلیل و جمال کد نامزد ۱۵۶

۷- آقای محمد برادران رحمانی فرزند مجید کد نامزد ۱۵۷

۸- خانم کبری پورمحمدی فشالمی فرزند علی اکبر مشهور به هاجر کد نامزد ۱۷۱

۹-خانم معصومه پورمحمودی نوشری فرزند مهدی مشهور به بهاره کد نامزد ۱۷۲

۱۰ – آقای محمد جعفری فرزند عزیزاله کد نامزد ۱۷۸

۱۱ – آقای رامین چهره ای بلگوری فرزند احمد کد نامزد ۱۸۲

۱۲ – آقای شهاب حاجعلیپور فرزند شهرام کد نامزد ۱۸۵

۱۳ – آقای محمدصادق حسنی جوریابی فرزند علی اصغر کد نامزد ۱۸۶

۱۴ – آقای نادر حسینی مژدهه فرزند حسین کد نامزد ۱۸۹

۱۵ – آقای محمد حق بین لشت نشائی فرزند مهرداد کد نامزد ۱۹۱

۱۶ – آقای غلامرضا خوشنودی فرزند حسن کد نامزد ۱۹۵

۱۷ – آقای مجید دل آور رودکلی فرزند على کد نامزد ۱۹۸

۱۸ – خانم زینب رجبی درویشان فرزند یحیی مشهور به سمیه کد نامزد ۲۱۵

۱۹ – آقای جواد رحمانی هفت خانی فرزند على کد نامزد ۲۱۷

۲۰ – آقای محمد رحیم فرزند ابراهیم کد نامزد ۲۱۸

۲۱ – آقای حسین رضاپور لاشه فرزند على کد نامزد ۲۴۱

۲۲ – آقای داریوش رفیعی فرزند احمد کد نامزد ۳۴۵

۳۳ – آقای محمدرضا زیبائی فرزند گلعلی مشهور به رضا کد نامزد ۳۴۹

۲۴ – آقای اسماعیل سرائی فرزند علی مشهور به اسماعیل سرایی رشتی کد نامزد۲۵۶

۲۵ – آقای حسین سرمست نوکنده فرزند حسن کد نامزد ۲۵۷

۲۶ – آقای رحمت اله سهرابی طالمی فرزند ابوالقاسم مشهور به طالمی کد نامزد ۲۵۸

۲۷ -خانم رقیه شادمان فرزند تقی کد نامزد ۲۶۲

۲۸ – آقای اسمعیل لطف نیای چماچائی فرزند حسین کد نامزد ۲۶۸

۲۹ – آقای جواد لطفی پشتهانی فرزند جعفر کد نامزد ۲۶۹

۳۰ – آقای رضا عاشری منگودهی فرزند محسن کد نامزد ۲۷۱

۳۱ – آقای سیدولی الله عظمتی فرزند سیدحسین کد نامزد ۲۷۵

۳۲ – آقای محمدرضا عوض نیا فرزند تقی مشهور به وحید کد نامزد ۲۷۶

۳۳ – آقای آرمین فدائی زاده فرزند محمد کد نامزد ۲۸۴

۳۴ – آقای محمدرضا قربانی پراگوری فرزند جمشید کد نامزد ۲۸۶

۳۵ – آقای جواد قربانی شمشادسرا فرزند محمدحسین کد نامزد ۲۸۷

۳۶ – آقای حسن کربلائی فرزند ابوالفضل کد نامزد ۲۹۷

۳۷ – آقای جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی فرزند حافظ مشهور به کوچکی ارم ساداتی – کوچکی کد نامزد ۴۱۲

۳۸ – آقای هادی محمدزاده مقدم برکاده فرزند جعفر مشهور به مقدم کد نامزد ۴۱۵

۳۹ – آقای علیرضا محمدی فرزند حاجعلی کد نامزد ۴۱۷

۴۰ – آقای هیراد مخیری فرزند ابوالقاسم کد نامزد ۴۲۱

۴۱ – آقای علی مضطرب نیا آباتری فرزند حجت اله کد نامزد ۴۲۶

۴۲ – آقای سیدرضا مطهری فرزند سید محمد کد نامزد ۴۲۷

۴۳ – آقای علی معراجی افرمجانی فرزند رحمن کد نامزد ۴۲۸

۴۴ – آقای محسن مقیمی دوگاهه فرزند محمد کد نامزد ۴۵۱

۴۵ – آقای احمد منصوری ماتک فرزند محمد مشهور به گیلانی کد نامزد ۴۵۲

۴۶ – خانم معصومه موسی زاده پاسکیایی فرزند محمد کد نامزد ۴۵۷

۴۷ – خانم سایه نجاتی فرزند ابوالقاسم کد نامزد ۴۵۹

۴۸ – آقای حامد نصیری فرزند محمدتقی کد نامزد ۴۶۲

۴۹ – آقای عیسی واعظی لرد فرزند محمد کد نامزد ۴۷۴

۵۰ – آقای مهدی یحیی پور کلورزی فرزند نایب على کد نامزد ۴۷۶ ۵۱

۵۱- خانم لیلا یوسفی فرزند یوسف کد نامزد۴۷۸

20-حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی:

۶۲ نفر در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی تأیید صلاحیت شده‌اند.

پدرام امیدزاده

محمد امیدنژاد

حشمت اله امیری

بتول آهوبرندی

پریسا بارانی بیرانوند

سعیر بقری یگانه

احمد بخشی پور

سیف الدین بداق

حمیدرضا پورحسینی

ابوذر پیرحیاتی

عزیز بیرانوند

مستانه بیرانوند

محمد بیرانوندی

منوچهر بیرانوندی

مهرداد جمشیدیان

علی محمد جوانمرد

نادر حافظی

فتح اله حسنوند

اسداله حسنی کاکولوند

ابراهیم حسینی

اسداله حسینی چگنی

احمد حقی

محمد حکاک

محمد دالوند

بهروز دریکوند

علیرضا دریکوند

محمد رحمتی پور

اسکندر رحیمی

رضا رحیمی نسب

آرش رشنو

مهدی زرین جویی

کیانوش زهرا کار

محمدکریم سپهرمنش

حسین سپهوند

رضا سپه وند

قاسم سعیدی تبار

بهرام شکری

علی مراد صفری احمدوند

محمد صوفی

محمدباقر طولابی

امیرناصر غلامرضایی

سحر فلاح

حمید فلاح نژاد

یعقوب قاسم پور

امین کمالوند

مرتضی محمودوند

رضا مرادی

نصراله مرادی

محمدرضا ملکشاهی راد

داریوش منصوری

مجید منصوری

سید عبدالمناف موسوی زاده

عباس میردریکوند

حسین میردریکوندی

جواد ناصری

محمدرضا ناظر

علیرضا نعمتی

هادی هاشمی نیا

رقیه هراتی

حجت وحدتی

مهرداد ولی پور

مهرداد ویس کرمی

21-حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب:

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب افراد ذیل تأیید صلاحیت شده‌اند.

۱- حسنعلی آرزومند

۲- محمد حسن آصفری

۳- علیرضا آنجفی

۴- منوچهر ابراهیمی

۵- حمید احسان بخش

۶- محمد احمدی

۷- علی الیاسی

۸- حسین امینی

۹- رضا باجلانی

۱۰- مجید بلالی

۱۱- اشرف بهادری

۱۲- معصومه پیرهادی

۱۳- مهدی تابنده

۱۴- محمدرضا جعفری

۱۵- ملیحه جعفری

۱۶- هادی جعفری

۱۷- محمدامین جمشیدیان

۱۸- مریم جنیدی

۱۹- معصومه جودکی

۲۰- الهام حسن زاده

۲۱- طاهره داوودی کیان

۲۲- حسین ذاکری

۲۳- فتاح ربیعی

۲۴- راحمه رجائی

۲۵- حمیده رضائی

۲۶- میترا زارعی

۲۷- حسین سیفوری

۲۸- نوروزعلی شمشیری

۲۹- محمدرضا صابری

۳۰- محمدحسین صالحی

۳۱- مهدی صالحی نظام آبادی

۳۲- راضیه عباسی

۳۳- مصطفی عبدی

۳۴- ناصر عسگری

۳۵- علی اصغر غفاری

۳۶- فهیمه غیاثی

۳۷- ابوالفضل فخرالاسلام

۳۸- علیرضا قاسمی

۳۹- اسماعیل قراباغی

۴۰- سیدمجید قریشی

۴۱- علیرضا قزل ارسلان

۴۲- احمد قنبری

۴۳- علی اکبر کریمی

۴۴- ابوالفضل کیانی

۴۵- غلامحسین گلی

۴۶- حسن گودرزی

۴۷- اکرم محمدی

۴۸- سیدمهدی محمدی

۴۹- عباس محمدی

۵۰- اعظم مرجانی

۵۱- ساره مشهدی میقانی

۵۲- محمد مظفری

۵۳- سعیدرضا معصومی

۵۴- سیدمهدی مقدسی

۵۵- حجت ملکی

۵۶- زینب مهاجرانی

۵۷- محمود مهدوی جو

۵۸- سیدسعید میرنظامی

۵۹- ابراهیم میقانی

۶۰- غلامعلی نادری

۶۱- حمیدرضا ناهیدی نژاد

۶۲- داود نعیمی

۶۳- رضا نقدی

۶۴- احدرضا هدایتی

۶۵- مسعود یادگاری

۶۶- جعفر یامینی

۶۷- علی یوسفی

22-حوزه انتخابیه ساری و میاندورود:

نفرات تأیید صلاحیت شده حوزه انتخابیه ساری و میاندورود به شرح ذیل است.

۱ - آقای  جواد  اسمعیلی حاجیکلائی فرزند گل ببو  مشهور به حسن کد نامزد ۱۲۴

  ۲ - آقای  محمد  اسناوندی فرزند علی اصغر  کد نامزد ۱۲۵

  ۳ - آقای  عبدالرضا  بابائی فرزند رضا  مشهور به دکتر بابائی کد نامزد ۱۲۹

  ۴ - آقای  علی  بابائی کارنامی فرزند عیسی  کد نامزد ۱۴۱

  ۵ - آقای  علی  باکوئی فرزند زین العابدین  کد نامزد ۱۴۵

  ۶ - آقای  فردین  پرویزی زرین آبادی فرزند چنگیز  کد نامزد ۱۴۸

  ۷ - آقای  حسن  پورقاسم فرزند قاسم  کد نامزد ۱۴۹

  ۸ - خانم  کلثوم  تقی پورطبقدهی فرزند درویش علی  مشهور به نرگس کد نامزد ۱۵۲

  ۹ - آقای  کورش  جعفری فرزند سیف الله  کد نامزد ۱۵۶

  ۱۰ - آقای  مسعود  حاجیان زیدی فرزند شیرعلی  کد نامزد ۱۵۸

  ۱۱ - آقای  علی  حقانی نسیمی فرزند اسماعیل  کد نامزد ۱۵۹

  ۱۲ - آقای  جعفر  رشیدیان زرینی فرزند صفر  کد نامزد ۱۶۴

  ۱۳ - آقای  احمد  رمضانی فرزند محمد  کد نامزد ۱۶۵

  ۱۴ - آقای  ابوالقاسم  روحی سرخکلائی فرزند احمد  کد نامزد ۱۶۸

  ۱۵ - آقای  منصورعلی  زارعی کیاپی فرزند حسین  مشهور به حاج محسن و محسن کد نامزد ۱۷۲

  ۱۶ - خانم  عالیه  زمانی کیاسری فرزند مصطفی  مشهور به دکتر عالیه - خانم زمانی کد نامزد ۱۷۵

  ۱۷ - خانم  آسیه  شریعت نژاد فرزند احمد  کد نامزد ۱۸۲

  ۱۸ - آقای  حسین  شهریاری فرزند علی  کد نامزد ۱۸۵

  ۱۹ - آقای  حمید  لطفی فرزند حسین  کد نامزد ۱۹۱

  ۲۰ - آقای  سیدعباس  عمادی جمالی فرزند موسی  کد نامزد ۱۹۵

  ۲۱ - آقای  سعید  فلاح نژاد فرزند ایوب  کد نامزد ۱۹۸

  ۲۲ - آقای  مجیدرضا  فولادی فرزند علیرضا  کد نامزد ۲۱۴

  ۲۳ - آقای  موسی  مهدوی آقمشهدی فرزند عقیل  کد نامزد ۲۱۹

  ۲۴ - آقای  میلاد  نجفی وشوائی فرزند گلبرار  کد نامزد ۲۴۵

  ۲۵ - آقای  سیدعبدالحسین  نصیری ولیک بنی فرزند سیدکریم  کد نامزد ۲۴۷

  ۲۶ - آقای  یارعلی  نیازی اوریمی فرزند علی  کد نامزد ۲۴۹

  ۲۷ - آقای  علی اصغر  یوسف نژاد فرزند محمد  کد نامزد ۲۵۱

23-حوزه انتخابیه همدان و فامنین:

نفرات تأیید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه همدان و فامنین به شرح ذیل است.

 افسانه ارجمندیان، رسول اسدی منش، محسن افشار، علی اکبری پور، امین امیرگان، حامد ایران پور، علی بیات، امیر ثمری، شیرویه جعفری نسب، غلامرضا جهانی مقدم، حمیدرضا حاجی بابایی، بهروز حاجیلو، سیدمجتبی حسینی، محمدحسین حسینی، سعید حسینی حاجیلو، محمدصادق حنیفی، مهدی حیدری، روح الله خدابنده لو، محمدهادی خسروی نهاد، محمد خضریان، حمید ربانی ارشد، علی اصغر رجبی، قدرت الله رضایی، هادی رنجبرکرمی، علی زاده پاشائیان، مصطفی  زمانیان، نادر ستوده، مجید سجادی پناه، فاطمه شهیدی، امین شیخی زاده، امیر صیفی کار، فاطمه طاهری و حمیدرضا طبی مسرور، مصطفی عاشوری، مسعود عباسی، مهدی عبدل، سجاد علی زاد، محمدرضا غلامی، مسلم غلامی، سلمان قاسمی، جمشید قاسمی، حسن قراباغی و ابراهیم کارخانه‌ای، احمد کربلایی حسنخانی، مهدی کریمی افلاک، سعیده کیان پور، مجید گلزاری موقر، سیدیاسم گورابی، محمدمحمدی شایان، علی اصغر محمدی فاتح، امید مستوفی خجسته، احمدرضا مظفری، محمد معینی، مجید ملکیان، مسعود مهدوی پارسا، سیدمجید موسوی، سیدحسین موسوی، روح الله نباتی، سیدمسعود نبوی، بهرام هاشمی، سعید واحدنژاد، سیدمحمدحسین وفایی، معصومه یزدانی بصیر، ولی الله یوسفی کاندیداها هستند.

24-حوزه انتخابیه یزد و اشکذر:

 افراد ذیل در انتخابات مجلس حوزه انتخابیه یزد و اشکذر تأیید صلاحیت شده‌اند.

سید علی اکبر ابدی، محمد ابوئی، کبری احمدی، عباسعلی ادیبان، محمدرضا اعتمادالعلماء، محمد باقری زاده، فاطمه بنادکیان،محمدرضا پاک دل، محمدعلی پورمقدس، رضا تابش، فرشته جراحی، محمدصالح جوکار، حسین حاجی حسینی رکن، سید ابراهیم حسینی، سید علی حسینی، محمدرضا حسینی بغدادآبادی، بی بی فاطمه حقیرالسادات، سید محمد حیدری، زهراالسادات حیدری خورمیزی، غلامرضا خاکپور مروستی، محمد خدامیان ندوشن، اکبر دهقان، علی دهقان بنادکی، مهدی دهقان طزرجانی، سید روح الله راسخی، علی اکبر رحمانی شمسی، مهدی رضائی، محسن رضائی ابرندآبادی، محسن رضائی حسن آباد، حمیدرضا روان بخش، محبوبه زارع باغبیدی، علیرضا زارع شحنه، کاظم سبحان زاده، سید مرتضی سجاد،محمدمهدی شاکری، عباسعلی شایان مقدم، محمدحسین شریفی، مرتضی شکیبافر، محمدحسین طالبی.

محمدحسن طالبیان اشکذری، رضا طاهری، سید عبدالله طباطبائی، مجید عادلی، علی غلامی جوادیه، علیرضا غنی زاده، علی غیاث ندوشن، مهدی فاتحی نیا، ملیحه فتوحی بافقی، فرزاد فرزادی، احمدرضا فقیه خراسانی، اکبر قاسمی خلف بادام، محمدعلی قانع، علیرضا کریمی، محمد کمالی دربرزی،حسین گلستان پور،بی بی زهرا مدرسی،محمدمهدی مشاهیری، کاظم مشرف، حجت مشهدی موتاب، سعید مطهری، علی مقیمی،محمدحسین ملک رضائی،حسن منصوری بابهوتک، سید مصطفی موسوی، محمدجعفر مهرابی، محمدجواد مهرعلی،سید محسن میراسمعیلی مزرعه،سید مصطفی میربلوکی،سید شهاب میرجعفری هدش،محمدحسین میرحسینی،محمد میرشمس،احمد میرعلی بیداخویدی، محسن نوفرد، ایمان وحیدی خباز، بی بی فاطمه وطن خواه تفتی، هادی هرمان و علی یزدان.

25- حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های استان تهران:

اسامی تأیید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس در شهرستان‌های استان تهران به شرح ذیل است.

۱-حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه:

۱- آقای سیدمحمد ارمکان - فرزند سید جلال - کد نامزدی ۱۲۸
۲- آقای محسن اکبری - فرزند صفر – کد نامزدی ۱۴۷
۳- آقای سعید حاجی اکبری – فرزند جانعلی – کد نامزدی ۱۵۸
۴- آقای مصطفی خان زادی - فرزند فضل الله – کد نامزدی ۱۶۲
۵- آقای سعید درویشی - فرزند - علی حسین – کد نامزدی ۱۶۵
۶- آقای شاهرخ رامین – فرزند جلال – کد نامزدی ۱۶۸
۷- آقای سیداحمد رسولی نژاد - فرزند سیدابوالقاسم - کد نامزدی ۱۶۹
۸- آقای نادر رشیدی جانیار - فرزند نجف - کد نامزدی ۱۷۱
۹- آقای مجتبی صدیق دماوندی - فرزند عباس – کد نامزدی ۱۸۲
۱۰- آقای عیسی فرحی ولو کلائی – فرزند ابراهیم – کد نامزدی ۱۹۲
۱۱- آقای حسن قزوینی – فرزند محمد – کد نامزدی ۱۹۶
۱۲- آقای مجتبی گلبازی – فرزند خیراله – کد نامزدی ۲۱۵
۱۳- آقای امراله کیا مقدم – فرزند علی اصغر – کد نامزدی ۲۱۶
۱۴- آقای غلامعباس کیانی – فرزند خلیل – کد نامزدی ۲۱۸
۱۵- آقای سعید محمدنجفی – فرزند نصراله – کد نامزدی ۲۴۲
۱۶- آقای علی رضا محمدی – فرزند مهدی – کد نامزدی ۲۴۵
۱۷- آقای حسام نوحی – فرزند نوراله – کد نامزدی ۲۶۱

۲- حوزه انتخابیه پاکدشت:

۱-    آقای حبیب الله بازگلی، فرزند حسن، کد نامزد ۱۷
۲-    اقای فرهاد بشیری، فرزند محمد مشهور به حاج فرهاد، کد نامزد ۱۸
۳-    آقای مهدی حکم آبادی، فرزند محمد تقی، کد نامزد ۲۱
۴-    آقای محمد خزاعی، فرزند کرم، کد نامزد ۲۵
۵-    آقای امین علاءالدین برغمدی، فرزند ابوالقاسم، کد نامزد ۴۵
۶-    آقای مهدی کرامتی، فرزند اسماعیل، کد نامزد ۵۱
۷-    آقای مجید محسنی منفرد، فرزند محمد، کد نامزد ۵۲
۸-    آقای سلیمان محمدی‌زاده، فرزند محمد مشهور قرب الدین، کد نامزد ۵۴
۹-    آقای محمود مظفر، فرزند رحم خدا، مشهور به مظفری- دکتر محمود، کد نامزد ۵۷
۱۰-    آقای حسین منصوری راد، فرزند علی اصغر، کد نامزد ۵۸
۱۱-    آقای سیدمحمد مهاجرزاده، فرزند سیدغلامرضا، کد نامزد۵۹

۳-حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان:

آقای  محمدباقر  ابوالحسنی جبلی فرزند حسنعلی  کد نامزد ۱۲۴
  آقای  حمزه  احمدوند فرزند محمدقربان  کد نامزد ۱۲۶
  آقای  علی  ارسلانی فرزند فیض علی  کد نامزد ۱۲۷
  آقای  محمود  اسدی فرزند صدقعلی  کد نامزد ۱۴۱
  آقای  محمدرضا  انصاری فرزند رجبعلی  کد نامزد ۱۵۱
   آقای  جواد  پاشاپور فرزند برزو  کد نامزد ۱۵۹
  آقای  مجتبی  جعفری فرزند رضا  کد نامزد ۱۷۶
  آقای  سجاد  جلالی فرزند یارحسین  کد نامزد ۱۷۲
  آقای  سیدضیا  چراغی فرزند سیدجمال  کد نامزد ۱۷۹
  آقای  احد  خیری فرزند رحیم  کد نامزد ۱۸۹
  آقای  عباس  خیری نژادداشبلاغ فرزند فریدون  مشهور به شیخ-شیخ عباس-خیری کد نامزد ۱۹۱
  آقای  اصغر  ربانی فرزند علی  کد نامزد ۱۹۶
  آقای  هادی  ربوی فرزند نعمت  کد نامزد ۱۹۷
  آقای  مراد  رضائی فرزند محمدرضا  کد نامزد ۲۱۷
  آقای  ابراهیم  روشنی فرزند حسین  کد نامزد ۲۱۸
  خانم  مریم  زارع فرزند اسمعیل  کد نامزد ۲۱۹
  آقای  بهزاد  زنجانی نژادفرد فرزند حسین  کد نامزد ۲۴۱
  آقای  محمد  سراج فرزند احمدعلی  کد نامزد ۲۴۶
  آقای  محمدمهدی  سلیمی فرزند سلیم  مشهور به دکتر سلیمی کد نامزد ۲۵۱
  آقای  مجید  سهرابی فرزند مظفر  کد نامزد ۲۴۹
  آقای  علی  شریفی فرزند شیراله  مشهور به شریفی کد نامزد ۲۵۶
  آقای  بهزاد  شهبازی فرزند محمدآقا  کد نامزد ۲۵۸
  آقای  محمود  صادقی فرزند احمد  کد نامزد ۲۵۹
  آقای  امن اله  طایران فرزند غضنفر  کد نامزد ۲۶۱
   آقای  مهدی  عادل زاده نائینی فرزند حاجی ابراهیم  کد نامزد ۲۶۴
  آقای  حمیدرضا  عباسیان فرزند محمد حسن  کد نامزد ۲۶۵
  آقای  علیرضا  عبدی فرزند علی  کد نامزد ۲۶۷
  آقای  مجتبی  عسکرزاده فرزند عباس  مشهور به عسگرزاده کد نامزد ۲۶۸
  آقای  مهدی  کریمی فرزند جواد  کد نامزد ۲۷۸
  آقای  علی کرم  لرستانی فرزند علی راست  کد نامزد ۲۱۵
  آقای  علی اصغر  محمدی فرزند علی ویردی  کد نامزد ۲۸۴
  آقای  سیدمهدی  موسوی زره شوران فرزند سیدانعام اله  کد نامزد ۲۹۴
  آقای  سیدابوالقاسم  موسوی نژاددریاکناری فرزند سید عبداله  مشهور به موسوی و موسوی نیا کد نامزد ۲۹۵
  آقای  محسن  مولازاده فرزند علیرضا  کد نامزد ۲۹۲
  آقای  محمدعلی  میرزارضائی فرزند صفر  کد نامزد ۲۹۶
  آقای  حسن  نوروزی فرزند اسماعیل  کد نامزد ۴۱۲
  خانم  الهام  نوشادی فرزند حمید  کد نامزد ۴۱۵
  آقای  سیف اله  واحدی فرزند مجید  کد نامزد ۴۱۶

۴-حوزه انتخابیه شهریار

۱- سجاد احمدزاده

۲- حسین اشرفی

۳- کرم اصفهانی

۴- هادی جمشیدیان قلعه سفیدی

۵- حمیدرضا چگینی

۶- حسین حق وردی

۷- زهرا حیدری

۸- علی خزایی

۹- منصور رضایی

۱۰- علیرضا رویوند غیاثوند

۱۱- مصطفی صامتی

۱۲- احمد سبزی

۱۳- حسن سامقانی مفرد

۱۴- حسن شیخیانی

۱۵- علی عابدی

۱۶- محمد قاسم زاده باریکی

۱۷- محمدتقی کاویانی

۱۸- جواد کاویانی راد

۱۹- قربان کردی لو

۲۰- سمیه کلهر

۲۱- مهدی محمودی

۲۲- فرشاد ملکشاهی

۲۳- داوود منصوری

۲۴- حامد نجفی

۲۵- فرامرز نجفی

۲۶- پروانه نجفی

۲۷- شاپور نوری شهریور

۲۸- سید حسین هاشمی فرد

۲۹- محبت وارسته

۳۰- آیت‌الله یوسفیان توده رودی

26-حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر:

فرمانداری تهران اسامی نامزد‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران را اعلام کرد.

اسامی نامزد‌های تهرانی انتخابات مجلس یازدهم اینجا (download) قابل مشاهده است.

انتهای پیام/4082/پ

http://ana.ir/i/471784
آدرس شعب اخذ رأی در تهران اعلام شد

آدرس شعب اخذ رأی در تهران اعلام شد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های استان تهران

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های استان تهران

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه یزد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه یزد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه همدان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه همدان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه ساری

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه ساری

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه اراک

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه اراک

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه خرم‌آباد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه خرم‌آباد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه رشت

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه رشت

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه گرگان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه گرگان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در 3 حوزه کهگیلویه و بویراحمد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در 3 حوزه کهگیلویه و بویراحمد

25/11/1398 01:59:10 ب.ظ
سایت فرمانداری شیراز هم اسامی را در سایت خود قرارداده لطفا دراینجا منعکس فرمایید