فینالیست‌های پنج وزن کشتی آزاد مشخص شدند
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 خرداد 1401 - 16:13

فینالیست‌های پنج وزن کشتی آزاد مشخص شدند

با برگزاری چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی،فینالیست های پنج وزن نخست مشخص شدند.ک
کد خبر : 663476
کشتی

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا از فدراسیون کشتی، چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی به عنوان مرحله ما قبل نهایی چرخه ی انتخابی تیم ملی، از صبح امروز و با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از کشورهای ارمنستان و گرجستان در شهر تنکابن برگزار شد.


در پایان مسابقات مقدماتی (صبح) نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است:
۵۷کیلوگرم: احمد محمدنژاد جوان – علیرضا سرلک


۶۵ کیلوگرم: وازگن توانیان (ارمنستان) – مرتضی قیاسی


۷۴ کیلوگرم: حامد رشیدی – محمدصادق فیروزپور


۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی - هادی وفایی پور


۹۷ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیرا – مجتبی گلیج
نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:



۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
صابر خانجانی ۱۲ – گوگا زیگوا (گرجستان) ۲
شماون توانیان (ارمنستان) ۱۵ ضربه فنی – گئورگی گگلاشویلی (گرجستان) ۷
احمد محمدنژاد جوان ۱۰- علیرضا گودرزی صفر
شهداد خسروی ۶ – میثم فیروزآبادی ۴
ابراهیم خواری ۷ – آراکل موسسیان (ارمنستان) صفر
مانئل خندزرتسیان (ارمنستان) ۸- پوریا ترکمان ۵
رضا مومنی ۷- امیر پرسته ۳


یک‌چهارم:
علیرضا سرلک ۷ – شماون توانیان (ارمنستان) ۳
احمد محمدنژاد جوان ۳- مانئول خندزرتسیان (ارمنستان) ۱
صابر خانجانی ۶ – شهداد خسروی ۱
رضا مومنی ۶ – ابراهیم خواری ۴


نیمه نهایی:
احمد محمدنژاد جوان ۳ – رضا مومنی ۱
علیرضا سرلک ۳ – صابر خانجانی ۲


۶۵ کیلوگرم:
یک هشتم:
ایمان صادقی ۳- گئورگ تادووسیان (ارمنستان) ۱
محمدرضا شاکری ۴- عرفان نجف نژاد ۲
وازگن توانیان (ارمنستان) ۱۱ – میخائیل بردزنشویلی (گرجستان)
محمدرضا باقری ۱۰- امیرپارسا قدرتی صفر
مرتضی قیاسی ۸- قازار هامباردزمویمان (ارمنستان) ۳
علی علبزاده ۶- ادمی بولکوادزه (گرجستان) صفر
کیان محمودجانلو ۱۱- رحمان رحیم پور ۲
عباس ابراهیم زاده ۴- هراچیا مارگاریان (ارمنستان) ۳



یک‌چهارم نهایی:
علی علیزاده ۹- محمدرضا شاکری ۶
محمدرضا باقری ۱۰ – عباس ابراهیم زاده
مرتضی قیاسی ۸ – ایمان صادقی ۳
وازگن توانیان (ارمنستان) ۷- کیان محمودجانلو ۲



نیمه نهایی:
مرتضی قیاسی ۸ – علی علیزاده ۱
وازگن توانیان (ارمنستان) ۱۰ – محمدرضا باقری ۱۰


۷۴ کیلوگرم:
مقدماتی:
خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) ۹ – لوکا ماریامیدزه (گرجستان) ۳
امیرحسین حسینی ۷- پیمان حقی ۳
هرایر علی خانیان (ارمنستان) ۸- علی اکبر طالشی ۶
تموری برواشویلی (گرجستان) ۵ – محمدعلی میرقائمی ۳
فریبرز بابایی ۵- بهروز حیدری ۲
محمدرضا عسکرپور ۷ – محمدرضا سرگو ۶



یک‌چهارم نهایی:
امیرحسین حسینی ۳- هرایر علی خانیان (ارمنستان) صفر
حامد رشیدی ۱۰ – محمدرضا عسکرپور صفر
محمدصادق فیروزپور ۱۰- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) صفر
فریبرز بابایی ۶ – تموری برواشویلی (گرجستان) ۲



نیمه نهایی:
حامد رشیدی ۶ – فریبرز بابایی ۱
محمدصادق فیروزپور ۷ – امیرحسین حسینی ۴


۸۶ کیلوگرم:
مقدماتی:
امیدرضا سهیلی ۵- علی آقایی صفر
علی شکوری ۱۱- گوگا ماموری (گرجستان) ۱



یک‌چهارم نهایی:
عزت اله اکبری ۱۰ – آرتیسران تانگامیان صفر
هادی وفایی پور ۸- امیدرضا سهیلی ۵
علیرضا کریمی ۶- علی شکوری ۲
علی منصوری ۷- حامد عاشق حسینی ۲



نیمه نهایی:
علیرضا کریمی ۷- عزت اله اکبری ۲
هادی وفائی پور ۱۸- علی منصوری ۹


۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
سجاد عزیزی ۵- محمدحسین فیروزپور ۴
میثم عبدی ۷- عرفان حسین زاده ۴



یک‌چهارم نهایی:
دانیال شریعتی نیا ۱۱- آرمان کاظمی صفر
امیرعلی آذرپیرا ۵- سجاد عزیزی ۱
میثم عبدی ۱ – مجتبی گلیج ۶
حسین رمضانیان ۷ ضربه فنی – یوزا تسرتسوادزه (گرجستان)



نیمه نهایی:
مجتبی گلیج ۶- دانیال شریعتی نیا ۴
امیرعلی آذرپیرا ۸- حسین رمضانیان صفر


انتهای پیام/۴۰۵۷/

ارسال نظر