برگزیدگان بیستمین «جشنواره کتاب و رسانه» معرفی و تجلیل شدند
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 بهمن 1401 - 19:39

برگزیدگان بیستمین «جشنواره کتاب و رسانه» معرفی و تجلیل شدند

برگزیدگان بیستمین «جشنواره کتاب و رسانه» در محورهای سه‌گانه «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، «رسانه‌های دیداری و شنیداری» و «رسانه‌های اجتماعی» و جوایز ویژه «ناشر فعال در استفاده از رسانه‌ها»، «شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب»، «انتخاب مردمی» و «رسانه حامی کتاب» در آیین پایانی این رویداد معرفی و تجلیل شدند.
کد خبر : 829274

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، برگزیدگان بیستمین «جشنواره کتاب و رسانه» در محورهای سه‌گانه «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، «رسانه‌های دیداری و شنیداری» و «رسانه‌های اجتماعی» و جوایز ویژه «ناشر فعال در استفاده از رسانه‌ها»، «شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب»، «انتخاب مردمی» و «رسانه حامی کتاب» در آیین پایانی این رویداد معرفی و تجلیل شدند.

محور مطبوعات و خبرگزاری ها:

بخش گزارش خبری

برگزیده:
زهرا جعفری برای اثر «کپی کتاب با مترجم‌های خیالی» منتشر شده در روزنامه فرهیختگان

بخش مقاله و نقد تخصصی

برگزیده :
علی الله سلیمی برای اثر «نشان ملی کتاب» منتشر شده در روزنامه ایران

بخش تیتر

برگزیده:
یاسر نوروزی برای اثر «ناشران پخته خوار، ترجمه‌های کپی» منتشر شده در روزنامه هفت صبح و شهروند

بخش خبر

برگزیده:
بهنام دورویی برای اثر «رمان نسل فاضلاب‌ها روانه بازار نشر شد منتشر شده در وبسایت «خانه کتاب کردی»

بخش گفت و گو

برگزیده:
مطهره میرشکاری برای اثر «سی سال کار فرهنگی روی موتور» منتشر شده در خبرگزاری ایکنا

بخش یادداشت

برگزیده:
زهرا سادات ریحانی برای اثر «سفر کوآنتومی وال تنها» منتشر شده در پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا)

*هیئت داوران در بخش‌های عکس، آثار گرافیکی، بخش صوتی و تصویری به دلیل پایین بودن تعداد آثار ارسال شده و از میان رفتن معنای رقابت بین آثار و با درنظر گرفتن کیفیت پایین آثار ارسال شده، اثری را به عنوان برگزیده معرفی نکرد.


محور رسانه‌های دیداری و شنیداری

بخش داستانی و نمایشی

برگزیده:
محمد دیماسی برای اثر «تنها گریه کن» منتشر شده در شبکه های سیمای جمهوری اسلامی

بخش مستند

برگزیده :
فاطمه محمدیان‌فر برای اثر «صحاف» منتشر شده در رادیو فرهنگ

بخش مواد تبلیغی

برگزیده:
زهرا بلدی برای اثر «زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آید» منتشر شده در ایران صدا

بخش گفت و گو و میزگرد

برگزیده :
فرهاد دهنوی برای اثر «یار مهربان» منتشر شده در رادیو گفت‌و‌گو

بخش برنامه ترکیبی

برگزیده :
فریده گودرزی برای اثر «کتاب بان» منتشر شده در رادیو فرهنگ

بخش گزارش خبری

برگزیده:
انسیه بحری برای اثر «بچه‌های قالیباف» منتشر شده در خبرگزاری صداوسیما

محور رسانه‌های اجتماعی

بخش چندرسانه‌ای

جایزه این بخش به صورت مشترک برای:
منا شکری برای اثر «آنونس معرفی پایگاه کتاب» منتشر شده در اپلیکیشن ایران صدا
مصطفی اعلمی برای اثر «کتابخانه مادربزرگ» منتشر شده در صفحه مجازی رادیو زیارت

بخش عکس و گرافیک

برگزیده :
میثم علی‌زاده برای اثر «پوستر تشویق به کتابخوانی و معرفی کتاب خوب» منتشر شده در صفحه مجازی رادیونمای مرکز ایلام

بخش متن

برگزیده:
پروانه حیدری برای اثر «خونابه‌ای پیچیده در پر قو» منتشر شده در مجله الکترونیکی واو

جایزه ویژه «ناشر فعال در استفاده از رسانه‌ها» به انتشارات به نشر، جایزه ویژه «شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب» به حجت الاسلام اسماعیل آذری نژاد، جایزه ویژه «انتخاب مردمی» به محمدرضا نیازمند و جایزه ویژه «رسانه حامی کتاب» به رادیو گفت‌وگو تعلق گرفت.

همچنین رضا سربخش، شهاب دارابیان و مریم کشاورز مسعودیان منتخبان بخش «رویداد ایده‌پردازی تولید محتوای رسانه‌ای» بودند که در آیین اختتامیه «بیستمین جشنواره کتاب و رسانه» تندیس جشنواره را دریافت کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر